meditace všímavosti

s Martinou Li

Meditace všímavosti je umění klidu a koncentrace. Pojďme se spolu zastavit a uspořádat si své myšlenky, eliminovat stres, úzkosti , zlepšit kvalitu vašeho života a okolí.

Zaměříme se na zklidnění mysli, eliminace stresu, podpoříme imunitu, která zlepší vaši zdravotní situaci, a naučíme se pravidelné používání této techniky, která vám vnese do života harmonii, posílí vaše sebevědomí a důvěru k vaší osobě.

Meditace všímavosti pomáhá snížit krevní tlak, zlepšit spánek, je vhodná pro astmatiky, snižuje bolestivost, pomáhá při PMS, podporuje hubnutí, posiluje imunitní systém a zmírnění úzkostí.

Kurzy meditace

Základní kurz meditace

Meditace všímavosti

Pravidelné lekce praktické výuky po 60 minutách, zde se seznámíte, co je meditace všímavosti, zaměříme se na své dýchání, své tělo, zjistíme a uvědomíme si, co nám říká, srovnáme svoji duševní a fyzickou disbalanci, dosáhneme klidné mysli. Naše myšlenky se stanou čistějšími a konstruktivnějšími, budeme příjemnější na své okolí.

Cílené meditace

přímo na míru účastníka

Kurzy meditace zaměřené na zdravotní problémy účastníka. Zaměříme se na zklidnění mysli, eliminace stresu, podpoříme imunitu, která zlepší vaši zdravotní situaci, a naučíme se pravidelné používání této techniky, která vám vnese do života harmonii, posílí vaše sebevědomí a důvěru k vaší osobě.   

 Nespavost

Insomnia

Kurz je zaměřen na nespavost účastníka, který se potýká s různými problémy poruchy spánku, jako např. špatné usínání,probouzení se v noci, nočním přemítáním, buzení se brzy nad ránem. Přírodní cestou zklidníme vaše zdravotní problémy a pokusíme se spolu nastavit zpátky harmonii vašeho spánku. Kurz zahrnuje 6 lekcí po 60 minutách , první lekce je teoretická, kde se dozvíte, co se děje ve vašem těle a proč máte problémy se spánkem, popř. rady, čemu se vyvarovat a jak podpořit váš spánek, dalších pět lekcí se jedná o praktický seminář meditační techniky. Podrobněji o nespavosti (insomnii) si můžete přečíst na mém blogu 

Posílení imunity

harmonie s přírodou

Kurz je určen pro účastníky, kteří mají problém se svoji imunitou a jsou často náchylní k různým sezónním onemocnění, např. podzimní nachlazení, časté virózy apod. Kurz zahrnuje 6 lekcí po 60 minutách, první lekce je převážně teoretická zde se dozvíte, co vám vaše tělo chce říci, řekneme si obecně o kořenu problému, proč je v dnešní době tolik lidí, které toto trápí a čím můžeme začít podporovat svůj imunitní systém ve svém životě, dalších pět lekcí se budeme věnovat praktickému nácviku formou meditační techniky. Podrobněji o posílení vaší imunity si můžete přečíst v mém blogu 

 

Máte nějaké dotazy či máte zájem o osobní přístup a domluvit si schůzku? Neváhejte mě kontaktovat pomocí emailové adresy cinskamedli@gmail.com
či telefonu na telefonním čísle:
+420 602 557 008

Po předchozí telefonické domluvě k zastižení na adrese Drtinova, Praha 5 - Smíchov
Pro platbu bankovním převodem použijte číslo účtu: 4321401073/0800

Můžete mě také sledovat na mém Instagramu.